«Науково-дослідний центр аналітики суспільно-гуманітарної сфери» ТНПУ:  співпраця у сферах філософії освіти та педагогіки вищої освіти (ФОТО)

«Науково-дослідний центр аналітики
суспільно-гуманітарної сфери» ТНПУ:

співпраця у сферах філософії освіти
та педагогіки вищої освіти

«Науково-дослідний центр аналітики суспільно-гуманітарної сфери» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, що діє на базі кафедри філософії та суспільних наук, розпочав науково-дослідну та науково-методичну співпрацю із кафедрою філософії та педагогіки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Ґжицького у
сфері філософії освіти та педагогіки вищої освіти

Освіта є надважливим соціальним інститутом, який відповідає за адекватну і своєчасну підготовку людей до життя у суспільстві. Особливо роль освіти збільшується в умовах воєнних реалій і буде актуальною у повоєнному стані держави. Важливим є дослідження освітньої царини і для педагогічних закладів вищої освіти. Саме тому ректором ТНПУ ім.В.Гнатюка професором Буяком Богданом Богдановичем та ректором ЛНУВМБ ім.С.З.Ґжицького професором Стибелем Володимиром Володимировичем підписано договір щодо науково-дослідної та науково-методичної співпраці у площині суспільно-гуманітарних досліджень.

Договір

Зокрема, акцентовано на співпраці у
сфері філософії освіти та педагогіки вищої освіти, яку представляють, знані в Україні та закордоном, львівські науковиці: докторка філософських наук Черепанова Світлана Олександрівна та докторка педагогічних наук Смолінська Олеся Євгенівна.

Професорки подарували для бібліотеки університету свої актуальні монографії: Черепанова С.О. «Філософія освіти. Світоглядно-гуманітарний вимір: людина–наука–культура–мистецтво–стиль мислення» і Смолінська О.Є «Теоретико-методологічні основи організації культурно-освітнього простору педагогічних університетів України».

монографія_Смолінської О.Є. монографія_Черепанової С.О
Монографія_Смолінської О.Є. та монографія_Черепанової С.О.

Сподіваємося, що співпраця буде плідною й результативною для процвітання української освіти та на славу України.

Доц. Морська Н.Л.