Викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ   продовжують працювати з молоддю краю
Викладачі

факультету фізичного виховання ТНПУ

продовжують працювати з молоддю краю

Цими днями заступник декана факультету фізичного виховання ТНПУ Хома Олександр разом з відділенням Національного Олімпійського комітету України в Тернопільській області завітав в Хоростківську ДЮСШ ім. ЗТУ М.І.Підодвірного з проєктом #OlimpicLAB.
Відбулось знайомство з новоспеченими чемпіонами, а саме: майстринею спорту України з важкої атлетики, чемпіонкою Європи U15 — Дадерко Аліною та майстром спорту України з важкої атлетики, срібним призером Чемпіонату Європи з важкої атлетики до U17 — Дадерко Віталієм.
Під час проведення заходу було реалізовано модуль "ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ". Гості свята ознайомили дітей з рівними можливостями хлопчиків та дівчат у великому спорті. Аліна та Віталій розповіли про свій шлях до спортивних вершин та надихнули підростаюче покоління продовжувати активно тренуватись та здобувати перемоги в обраних видах спорту
Окрім цього була проведена й профорієнтаційна робота з талановитими вихованцями спортивної школи, які згодом будуть обирати вищий навчальний заклад!

Впевнені, що Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка дасть поштовх юним спортсменам для майбутніх здобутків.

Факультет фізичного виховання