Увага!   Поселення в гуртожиток абітурієнтів ТНПУ!  (ОНОВЛЕНО)
Увага!

Поселення в гуртожиток абітурієнтів ТНПУ!

(ОНОВЛЕНО)

Профком студентів повідомляє про внесення змін до другого етапу поселення в гуртожиток.

Поселення абітурієнтів (І курс (на основі ПЗСО), вступники на основі ОКР «Молодший спеціаліст») відбуватиметься 12-14 вересня.

Наказ на поселення буде опублікований на сайті університету 9 вересня. Поселення магістрантів першого року навчання буде здійснено додатковим наказом, дати будуть повідомленні додатково.

12 вересня:

1 гуртожиток – факультет мистецтв

2 гуртожиток – факультет філології та журналістики

3 гуртожиток – географічний факультет, факультет мистецтв

4 гуртожиток – інженерно-педагогічний факультет, історичний факультет

13 вересня:

2 гуртожиток – факультет фізичного виховання, психолого-педагогічне відділення

3 гуртожиток – хіміко-біологічний факультет

4 гуртожиток – відділення початкової і дошкільної освіти

14 вересня:

3 гуртожиток – фізико-математичний факультет

4 гуртожиток – факультет іноземних мов

Наголошуємо! При поселенні з собою мати талон про пройдену флюорографію, квитанцію про оплату та фотографію 3х4. Оплата має бути здійснена за семестр: 4 місяці (790/місяць), а також за 15-30 вересня (422 грн). У сумі – 3582 грн.

У ТНПУ діють такі пільги при оплаті за проживання в гуртожитках:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – безоплатне проживання;
- учасники бойових дій та їх діти – безоплатне проживання;
- особи з інвалідністю внаслідок війни та їх діти – безоплатне проживання; - діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в АТО – безоплатне проживання; - неповнолітні діти осіб, віднесених до І та ІІ категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – оплата 50%;
- д
іти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи – оплата 50%; - діти, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення – оплата 50%.

Отримати талон на пільгову оплату потрібно у студентському профкомі (головний корпус, 4 кабінет)!

Реквізити для оплати проживання в гуртожитку

UA128201720313231003202005650

Код ЄДРПОУ 02125544

Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

Профком студентів