Абітурієнтка ТНПУ ім.В.Гнатюка  здобуває перемогу на чемпіонату Європи!  Щиро вітаємо! (ФОТО)
Абітурієнтка ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобуває перемогу на чемпіонату Європи!

Щиро вітаємо!

Щиро вітаємо одну з наших найтитулованіших цьогорічних абітурієнток з перемогою на Чемпіонаті Європи U-19 з пляжного волейболу!
З 16 по 21 серпня 2022 р. у м.Баден (Австрія) проходив Чемпіонат Європи U-19 з пляжного волейболу! У складі дефлімпійської збірної команди України серед спортсменів з порушеннями слуху боролась за перемогу і вихованка Тернопільський регіональний центр "Інваспорт" — майстер спорту України міжнародного класу Яцькова Софія.
Тренує спортсменку тренер-викладач: ДЮСШІ "Інваспорт", заслужений тренер України — Ніколюк Петро Романович.

Щасливі переможці
Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка щиро вітає Софію та її тренера з успішним виступом та бажає вступити в омріяний навчальний заклад, де спортсменка зможе продовжувати крокувати до Олімпу!

Факультет фізичного виховання ТНПУ