Щиросердечно вітаємо з ювілеєм  завідувачку кафедри психології Орап Марину Олегівну!

Щиросердечно вітаємо з ювілеєм

завідувачку кафедри психології

Орап Марину Олегівну!

Колектив кафедри психології щиро вітає з ювілеєм завідувачку кафедри психології, докторку психологічних наук, професорку, психотерапевтку й громадську діячку – Орап Марину Олегівну!

Шановна і дорога Марино Олегівно, від усього нашого дружнього колективу прийміть найщиріші вітання з нагоди свята!

КвітиМ.О.

Бажаємо Вам найміцнішого здоров’я, бадьорості духу, любові й радості в серці, теплоти і щастя в душі.

Зичимо й надалі гармонійно поєднувати в собі жіночу мудрість, інтуїцію, професійний підхід до справи, сильну волю, вміння приймати рішення та втілювати в життя сміливі плани.

Нехай Ваш авторитет, емпатія, впевнена життєва позиція і ревна праця завжди ведуть до фінішної прямої успіху та благополуччя! Бажаємо серцем завжди вірити у чудеса, а душею прагнути до своїх заповітних мрій!

Любимо й поважаємо Вас як справедливу керівницю, шановану й визнану науковицю, Людину з великим серцем і невимовно красиву Жінку!

З роси й води – на многії і благії літа!!!

До щирих вітань кафедри долучається весь колектив ТНПУ!
Бажаємо Вам невичерпної енергії, життєвої наснаги, щастя, благополуччя і всіх земних щедрот!