У новий навчальний рік - спокійно, впевнено, з оптимізмом
У новий навчальний рік -

спокійно, впевнено, з оптимізмом

29 серпня 2022 року практичний психолог відділу у справах молоді Ольга Логвись взяла участь у вебінарі, зосередженому на тематиці турботи про психічне здоров'я у навчальних закладах.

"Невдовзі школи та вузи відкриють свої двері, реальні чи віртуальні, для наших учнів і студентів. І як це не сюрреалістично звучить - ми готуємо у школах та вузах до нового навчально року бомбосховища... Але це реальність війни - і у цьому контексті у нас незмінний вибір - вистояти, перемогти й відродитися! І, готуючись до нового навчального року, нам важливо захистити і потурбуватися не лише про фізичну безпеку дітей та молоді, але теж про стан їхньої душі. Відтак є так важливо, щоби наші навчальні заклади були простором, що зміцнює їх психологічну стійкість і турбується про їх психічне здоров'я. Але не забути теж і про батьків, і про педагогів - адже для усіх це великий виклик..." - зауважив директор Інституту психічного здоров'я УКУ та Українського інституту КПТ, дитячий та підлітковий психіатр, психотерапевт центру "Коло сім'ї "  Олег Романчук.

В ході вебінару було розглянуто важливість і потреба в цілісній системі турботи про психічне здоров'я у вузах. Було представлено ключові завдання, які стоять перед цією системою та можливі її компоненти. А також особливі виклики і завдання пов'язані з контекстом війни. Організатори поділилися також своїм досвідом і планами розвитку і побудови такої системи у закладах вищої освіти.

О.Логвись