Студент факультету фізичного виховання ТНПУ здобув першу медаль України на літньому Чемпіонаті Світу
Студент факультету
фізичного виховання ТНПУ
 здобув першу медаль України
 на літньому Чемпіонаті Світу

Україна здобула першу медаль на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Віталій Мандзин став бронзовим призером гонки переслідування юніорів.
Перша гонка заключного дня змагань закінчилася для України медаллю. Віталій Мандзин зміг зачепитися за "бронзу" попри одне коло штрафу на третій стрільбі.
Ключовим моментом гонки для Мандзина стала остання стрільба. Завдяки чистій роботі український біатлоніст вийшов з вогневого рубежу четвертим з відставанням у сім секунд від чеха Онджея Манека.
На останньому колі ж Мандзин виграв боротьбу у Манека. На фініші він випередив чеха на дві з половиною секунди і посів підсумкове третє місце.
Для Мандзина це третій фініш у топ-10 на літньому чемпіонаті світу-2022 з біатлону. У суперспринті він посів сьоме місце, а у спринті фінішував восьмим.
Колектив ТНПУ ім.Володимира Гнатюка щиро вітає спортсмена та його тренера з успішним виступом та бажаємо майбутніх здобутків!

Факультет фізичного виховання