На факультеті фізичного виховання ТНПУ відбулася посвята у реабілітологи
На факультеті фізичного виховання ТНПУ

відбулася посвята у реабілітологи

В зв'язку з карантинними обмеженнями та початком повномасштабної війни проти України, ця подія дещо відтягнулась. Але все ж колектив кафедри фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності ТНПУ зробив усе можливе задля того, щоб врешті посвята відбулась!
Фахівець-реабілітолог - вкрай відповідальна та затребувана професія на сьогоднішній день, так само, як і психолог. Адже щодня Збройні сили України захищають нашу з вами безпеку, щодня волонтери ризикують власним життям та здоров'ям, аби доставити найнеобхідніше на передову, щодня додому повертаються поранені, які потребують професійної реабілітації аби знову повернутись до звичайного життя! Саме на студентах, які обрали цю професію, лежить велика відповідальність: допомагати піднятись на ноги, відновлювати рухові дії та продовжувати жити активно та в насолоду!

Успіхів вам на життєвому шляху, наші дорогі студенти!

Факультет фізичного виховання ТНПУ