Стажування викладачів ТНПУ   у Нарвському коледжі Тартуського університету (ФОТО)

Стажування викладачів ТНПУ

у Нарвському коледжі

Тартуського університету

Ще одне міжнародне стажування відбулось у рамках проєкту Еразмус+ «MultiEd / Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції».

22-27 серпня професор кафедри української мови та методики її навчання Любов Струганець і доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Людмила Бабій у партнерстві з українськими та європейськими університетами та під керівництвом координатора проєкту Олександри Головко працювали у Нарвському коледжі Тартуського університету (Естонія) над створенням  електронного курсу «Методологія CLIL» з підвищення кваліфікації для вчителів та викладачів.

Прапори України та Естонії на центральній площі Таллінну

Колективна робота над створенням онлайн-курсу.j
Колективна робота над створенням онлайн-курсу

Учасники проєкту редагували матеріали модулів курсу, кодували завдання,  створювали відеопрезентації модулів.  Для завантаження курсу обрали платформу   «Moodle» у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Створюючи мультимедійний інтерактивний контент, активно використовували ресурс  Н5Р.

У Нарвському коледжі Тартуського університету

Участь у стажуванні підтверджують сертифікати

Висловлюємо вдячність керівникові центру дистанційної освіти Валерію Габрусєву за співпрацю. Наступний етап роботи в проєкті – тестування електронного курсу «Методологія CLIL»  учителями України.

Доцент кафедри англійської філології

та методики навчання англійської мови

Людмила Бабій