Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка щиро вітає усіх з Днем знань! (ВІДЕО)
Тернопільський національний
педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка
щиро вітає усіх з Днем знань!

Дорогі друзі!

Не втомлюємося бажати усім мирного і переможного навчального року!

Радіємо разом з вами, бо у цей складний 2022 рік ми не лише зберегли свої позиції як заклад вищої освіти, але завдяки найкращим абітурієнтам вибороли більшу кількість державних місць, аніж минулого року!

Ми ведемо до знань упевнено і сучасно, викладаємо професійно і творчо, дотримуємося студентоцентризму і пропонуємо багато різноманітних освітніх програм, серед яких ви оберете ту, що приведе вас до успіху! Археологія і журналістика, мистецтво і реабілітація, аналітика і соціальна робота, хімія і дошкільна освіта, туризм і психологія, іноземні мови і фізика, менеджмент освіти і логістика... Жоден ЗВО нашого краю не пропонує такий вибір, підтверджений освідом, якістю, конкурентноспроможністю і працевлаштуванням випускників.

Наші студенти швидко стають самостійними, набувають лідерських якостей і проявляють креатив у навчанні та на дозвілліі. Ми дякуємо ЗСУ і своїми справами та ініціативами наближаємо перемогу!

Саме завтра справжні щасливчики, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти державного бюджету мають виконати умови до зарахування, цьогоріч університетська спільнота поповниться новими членами, а географія вступників істотно розширилася.

Усі, хто ще не долучився до нашої спільноти, мають можливість це зробити в рамках додаткових наборів (для бакалаврату).

Магістрів очікуємо до 15 вересня.

Нехай нові знання, вміння, сформовані компетентності пришвидшать нашу перемогу та розбудову вільної і незалежної України!