Клуб анонімних маркетологів  та як туди потрапили студенти ТНПУ (ФОТО)

Клуб анонімних маркетологів

та як туди потрапили студенти ТНПУ

У межах дисципліни «Журналістський фах: інтернет-журналістика» майбутні медійники третього курсу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з  ініціативи доцентки кафедри журналістики Галини Синоруб стати учасниками заходу на тему «Як змінилися соціальні мережі брендів під час війни?». Захід організовано у партнерстві Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес у Тернополі з Тернопільський ІТ-кластером. На зустрічі присутніми були ресторатори, підприємці, програмісти, SMM-менеджери, члени IT-ком’юніті та просто бажаючі дізнатись більше про цю сферу.

Спікерка Ірина Обшарська — маркетолог, SMM-спеціаліст та тренер із безпечного використання соціальних мереж розповіла про трансформацію контенту у соціальних мережах в умовах війни: чи варто зараз взагалі вести соцмережі, як будувати стратегію,  як зберегти довіру авдиторії та як комунікувати з нею.

Представлення спікерки Ірини Обшарської.
Представлення спікерки Ірини Обшарської

Учасники дискутували на такі теми:

• Що таке SMM?

• Соціальна відповідальність бізнесу.

• Чому саме конкретний продукт може бути корисним?

• Яка мета заробітку і як впоратись з хейтом?

• Чому лайф контент такий важливий?

• Довіра до бренду.

• Відповідальність за комфорт клієнта.

Майбутні журналісти дізнались про просування бренду в соціальних мережах після 24 лютого, особливості продажу продукції не тільки через прямі інструменти залучення авдиторії, але й через турботу, увагу до неї. Простота контенту, його соціальна складова та використання патріотичної символіки, комунікація зі споживачами й завоювання їх довіри є елементами стратегії діяльності соціальних мереж в умовах війни.

Ресурси для залучення аудиторії

Організована зустріч сприяла неформальній комунікації з представниками різних спеціальностей, новим знанням від фахівців-практиків і просто емоційним перезавантаженням!

Студентка гр.Ж-31
Ю. Полов'юк