ТНПУ запрошує на Всеукраїнську наукову онлайн-конференцію «Українська філологія в контексті розвитку європейської наукової думки», присвячену 85-річчю з Дня народження професора Дмитра Бучка
ТНПУ запрошує на Всеукраїнську
 наукову онлайн-конференцію
«Українська філологія в контексті розвитку
європейської наукової думки»,
присвячену 85-річчю
 з Дня народження професора Дмитра Бучка

10 листопада 2022 р. на факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться Всеукраїнська наукова онлайн-конференція «Українська філологія в контексті розвитку європейської наукової думки», присвячена 85-річчю з Дня народження професора Дмитра Бучка.

До уваги учасників Інформаційний лист конференції

Роботу конференції плануємо здійснити за такими напрямками

1. Актуальні проблеми регіональної та літературної ономастики.

2. Проблеми лексикології, фразеології та граматики.

3. Лінгвістика тексту.

4. Актуальні питання літературознавства та медіазнавства.

Для участі у конференції просимо надіслати до 21 жовтня 2022 р.:

- заявку, у якій вказати тему доповіді та інформацію про автора (прізвище, ім’я, по батькові, наукове звання, ступінь, місце роботи, посада, адреса для листування, контактний телефон) на електронну адресу  kafedra.movoznavstva.tnpu@gmail.com.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою:

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, вул.М.Кривоноса, 2, м.Тернопіль, 46027;
   - Бачинська Галина Василівна – завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов, тел.0673528705;
   - Свистун Ніна Олександрівна – доцент кафедри, заступник завідувача кафедри загального мовознавства і слов’янських мов, тел.0506567357.

Кафедра загального мовознавства

і слов’янських мов