Сьогодні - студенти ТНПУ, завтра - перспективні педагоги! (ФОТО)
Сьогодні - студенти ТНПУ,

завтра - перспективні педагоги!

У системі професійної підготовки майбутніх педагогів важлива роль належить педагогічній практиці, яка є органічною частиною освітнього процесу, що забезпечує поєднання теоретичної підготовки з практичною діяльністю у закладах освіти.

Напередодні педагогічної практики відбулася настановча конференція для майбутніх філологів, організована методистами кафедр української мови та методики її навчання; теорії і методики української та світової літератури; кафедри романо-германської філології; кафедр психології; педагогіки та менеджменту освіти; вікової фізіології та шкільної гігієни.

Вступне слово від методистів

Настановча конференція

Від імені усіх студентів-філологів четвертого курсу хочу подякувати викладачам за порцію натхнення, слова підтримки та щирі побажання. Нехай наша педагогічна практика відкриє для нас досі незнану сторінку професійного життя та допоможе збагнути усю велич професії вчителя - словесника.

Студентка факультету
філології і журналістики групи УФ-42