Здобувачі ТНПУ спілкувалися у прямому етері
Здобувачі ТНПУ

спілкувалися у прямому етері

8 вересня 2022 року практичний психолог Ольга Логвись та методист відділу у справах молоді Аліна Кудрова провели прямий етер на офіційних сторінках психологічної служби та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в Інстаграм.

Зустріч відбувалася у форматі живого спілкування. Студенти мали змогу поставити свої запитання, які їх найбільше хвилюють і отримати вичерпні відповіді на них.

Ольга Логвись розповіла про діяльність психологічної служби, де можна отримати психологічну підтримку та почерпнути корисну інформацію.

Аліна Кудрова, яка є також відповідальною особою за моніторинг та врегулювання конфліктних ситуацій в університеті, запобігання та протидія булінгу проінформувала учасників зустрічі про те, що в ТНПУ моніторяться та у разі виникнення врегульовуються конфліктні ситуації. Також було повідомлено канали інформування про конфліктні ситуації, булінг, цькування тощо.

В університеті систематично проводяться круглі столи, семінари-тренінги, вебінари щодо проблем конфліктних ситуацій та булінгу в освітньому середовищі, тому раді будемо, якщо ви приєднаєтесь до таких заходів.

Відрадно, що на зустріч завітало багато першокурсників.

Здобувачі ТНПУ спілкувалися у прямому етері  Здобувачі ТНПУ спілкувалися у прямому етері

Пресслужба ТНПУ