ТНПУ вітає молодого успішного спортсмена:  зустріч з ректором та інтерв'ю  до Дня фізичної культури і спорту (ВІДЕО, ФОТО)
ТНПУ вітає молодого успішного спортсмена:

зустріч з ректором та інтерв'ю

до Дня фізичної культури і спорту

Як повідомив факультет фізичного фиховання ТНПУ, 8 вересня 2022 року відбулась зустріч ректора Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка проф. Богдана Богдановича Буяка та декана факультету фізичного виховання ТНПУ Андрія Володимировича Огнистого з бронзовим призером в гонці переслідування Чемпіонату Світу з літнього біатлону серед юніорів, студентом університету Віталієм Мандзиним.

Віталій розповів про свої досягнення у спорті, поділився враженнями з Чемпіонату Світу та подякував адміністрації університету за можливість поєднувати навчання та тренувальний процес!

Щирі почуття вдячності і гордості

Медаль Грамота
Медаль Віталія, грамота та сюрприз від ТНПУ

Пам'ятні миті

ТНПУ мотивує до нових успіхів

На зустрічі також були присутні тренер Віталія - Назарій Бурик та директор КУТОР "ТО ДЮСШ з біатлону" Олександр Степанюк.

Noc Ternopil також повідомлив, що До Дня фізичної культури і спорту відділення НОК України в Тернопільській області підготувало другий випуск неформального спілкування з ЧЕМПІОНАМИ під назвою #На_шляху_до_ОЛІМПУ

В рамках проведення Всеукраїнського спортивно-виховного заходу, що реалізується НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team під назвою #Олімпійськийурок наше відділення поспілкувалось з біатлоністом Віталієм Мандзином.
Нагадаємо, що нещодавно Віталій Мандзин став бронзовим призером у гонці переслідування серед юніорів на літньому Чемпіонаті Світу, що проходив в німецькому Рупольдингу.
Впевнені, що ці історії успіху додадуть мотивації дітям та молоді до занять професійним спортом! І вже незабаром прапор України буде знову майоріти на вершині Олімпу!!!

Віталій Мандзин розповів нам про свою історію успіху та шлях до перемог

Пресслужба ТНПУ