Щиросердечно вітаємо декана фізико-математичного факультету ТНПУ!

Щиросердечно вітаємо

декана

фізико-математичного факультету

ТНПУ!

Сьогодні День народження святкує серце нашого фізмату, душа викладацького колективу, професіонал з багаторічним досвідом, декан факультету, наш моральний авторитет, мудра, щира,  добра, чудова людина – Мирон Іванович Громяк.

КвітиМирон Іванович Громяк

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, Ваші старання були виправдані вдячністю колег та студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення! Адже  Ви найкращий, а ми з Вами!!!

Фізмат

З любов'ю та повагою, колектив фізико-математичного факультету

Шановний Мироне Івановичу!

Разом з рідним факультетом Вас вітає уся спільнота Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а також освітянська спільнота і Ваші випускники!

Зичимо наснаги і успіхів, гармонії і втілення нових творчих задумів, здоров'я, позитиву і оптимізму на довгі щасливі роки! З роси й води Вам благодаті!