Студентки факультету філології і журналістики ТНПУ - учасниці ки ТНПУ - учасниці Міжнародного інтеграційного проєкту «Школа відкритого розуму» (ФОТО)

Студентки факультету

філології і журналістики ТНПУ - учасниці

Міжнародного інтеграційного проєкту

«Школа відкритого розуму»

Студенти факультету філології і журналістики брали участь у роботі «Школи відкритого розуму». Це Міжнародний інтеграційний проєкт для студентів і аспірантів, який реалізовувався у м. Кельци, Польща.

З 01.09. по 07.09. 2022 року відбулася XXVII міжнародна наукова інтеграційна конференція для студентів і аспірантів «Homo aesteticus: problem estetyki w doswiadczeniu ludzkim» у Польщі за підтримки університету імені Яна Каховського в Кельцах.

Відкрив засідання бургомістр міста Chęciny Яворський. Потім координатор проєкту Олег Лещак привітав усіх учасників та розпочав цикл наукових доповідей. Опісля виступили спікери – викладачі і, зокрема, Кучма Наталя Зіновіївна із темою «Мем як емоційно-експресивне переосмислення війни в Україні».

Студентки факультету філології і журналістики також брали участь на школі відкритого розуму, а саме:
- Ольга Бендзар, група СОУМаск-22 із темою «Поліваріантність інтерпретації символічних значень в сучасній календарній обрядовості українців»;
- Марія Голинська, група СОУМа-22 із темою «Слова-символи у віршах розділу «Три роки ми говоримо про війну» збірки С. Жадана»;
- Вікторія Гураль, група СОУМск-21 із темою «Літературно-мистецький фестиваль і естетика війни»;
- Інна Марцінковська, група СОУМа-22 із темою «Психологізм персонажів роману М. Кідрука «Доки світло не згасне назавжди».

Виступ Ольги Бендзар

Доповідь Наталії Кучми

Вікторія Гураль, Ольга Бендзар, Марія Голинська, Інна Марцинковська

Учасники наукової конференції (Пам’ятник Г.Сінкевичу, м.Кельце)
Учасники наукової конференції біля пам’ятника Г.Сінкевичу, мм.Кельце)

Цікаві дискусії, красиві локації і різноманітні теми – саме так виглядає школа відкритого розуму: з відкритим серцем, з відкритими думками.

Студентка групи СОУМск-21
Вікторія Гураль