Науковці географічного факультету ТНПУ  в Міжнародній екологічній школі (ФОТО)

Науковці географічного факультету ТНПУ

в Міжнародній екологічній школі

7-8 вересня 2022 р. онлайн відбулася Міжнародна екологічна школа «Visegrad and Ukraine Dialogues on Climate Change & Sustainable Development», організована Чорноморським національним університетом імені Петра Могили (Миколаїв) та Вишеградським фондом у рамках Міжнародного проєкта «Україно-Вишеградські діалоги з питань змін клімату та сталого розвитку» (координатор професорка Олена Мітрясова).

Спікери Міжнародної екологічної школи

Як відомо, Україна разом із країнами ЄС підтримує таку ініціативу через впровадження принципів сталого розвитку, зменшення викидів парникових газів, підвищення використання альтернативних джерел енергії, спроб збереження природних екосистем, адаптації здоров’я та добробуту громадян до наслідків зміни клімату, зменшення виробництва та споживання енергоємних продуктів, а також низки наукових, просвітницьких заходів із відповідних питань.

Насиченою була Програма школи і протягом двох днів
розглянуто як у глобальному масштабі різноманітні аспекти проблем зміни клімату та сталого розвитку, так і на регіональному рівні.

Зокрема, цікавою була доповідь Валентина Хільчевського (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), яка розкрила особливості функціонування водних систем в умовах війни, що є особливо актуально для нас.

На завершення Екологічної школи кожен із учасників отримав сертифікат із зазначенням 0.6
кредита ЄКТС -18 год.

Слайд із доповіді професора Валентина Хільчевського