ТНПУ запрошує на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теорія і практика підготовки конкурентоспроможного фахівця як вектор освітніх парадигм»

ТНПУ запрошує на Всеукраїнську
науково-практичну конференцію

«Теорія і практика підготовки
конкурентоспроможного фахівця
 як вектор освітніх парадигм»

29-30 вересня 2022 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика підготовки конкурентоспроможного фахівця як вектор освітніх парадигм».

Мета конференції – обговорення актуальних питань та сучасних тенденцій в організації професійної підготовки конкурентоспроможних фахівців у закладах освіти в умовах повномасштабного військового вторгнення рф в Україну; ознайомлення наукової та практикуючої спільноти з інноваційними технологіями розвитку професійної компетентності, особистісної стресостійкості, соціальної відповідальності та національної ідентичності; аналіз трансформацій сучасного ринку праці в умовах війни та їх відображення у психолого-педагогічній системі підготовки особистості професіонала.

Напрями роботи конференції

1. Професійна підготовка фахівця в контексті вимог сучасного ринку праці та його динаміки в умовах війни: теоретико-методологічні засади.

2. Психолого-педагогічні виміри становлення особистості професіонала.

3. Конкурентоспроможність як стратегічний вектор особистісного розвитку фахівця.

4. Теорія та практика підготовки конкурентоспроможних фахівців у сфері психології бізнесу і управління.

5. Розвиток професійної та національної ідентичності здобувачів вищої освіти.

6. Інноваційні освітні технології формування професійної компетентності фахівця, його соціальної відповідальності та патріотизму: прикладні аспекти.

Для участі у конференції необхідно до 23 вересня 2022 року надіслати на адресу оргкомітету (на e-mail: kafpsy_tnpu@ukr.net) такі матеріали:
1) заявку на участь у конференції;
2)
тези (до 23 вересня) та/або статтю (до 30 вересня), оформлені за вказаними в інформаційному листі вимогами.

До вашої уваги  Інформаційний лист

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Конференція відбудеться ув онлайн форматі. Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на електронну адресу, зазначену у заявці на участь у конференції.

Організатори конференції

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, кафедра психології (м. Тернопіль);

Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра вікової та педагогічної психології (м. Рівне);

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, кафедра психології та соціальної роботи (м. Кропивницький).

ЦДПУЦДПУ
РДГУ.j

За більш детальною інформацією звертатися:

1. загальні організаційні питання – зав. кафедри психології, доктор психол. наук, професор Орап Марина Олегівна (067-747-27-54);

2. надходження матеріалів до оргкомітету, оплати та публікації тез, отримання сертифікатів – канд. психол. наук Вовк Валентина Олегівна (067-353-50-55);

3. публікація наукових статей у фаховому збірнику РДГУ – канд. пед. наук, професор кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ Безлюдна Валентина Іванівна (097-356-24-10).

З повагою, кафедра психології