Професор ТНПУ про стажування у Вроцлавському Університеті
Професор ТНПУ про стажування

у Вроцлавському Університеті

5-9 вересня відбулося наукове стажування професора кафедри української та зарубіжної літератур та методики їх навчання Оксани Лабащук на кафедрі україністики Вроцлавського Університету за програмою Еразмус +.
Професор  Оксани Лабащук ознайомилася з освітніми програмами та силабусами кафедри україністики. З’ясувала, як навчальні програми намагаються донести до студентів базові європейські цінності. Жвава дискусія виникла навколо проєкту кафедри української та зарубіжної літератур та методик їх навчання по дослідженню наративів про досвід війни українських біженців, внутрішньо переміщених осіб та мешканців тилу. Викладачі кафедри поділилися новими планами та перспективами щодо розвитку україністики у Вроцлавському Університеті, адже у м. Вроцлав знайшли прихисток найбільше біженців з України. Загалом стажування виявилось надзвичайно плідним і перспективним щодо подальшої співпраці.

Кафедра української та зарубіжної літератур
 і методик їх навчання ТНПУ