Викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ отримали почесні відзнаки (ФОТО)
Викладачі факультету

фізичного виховання ТНПУ

отримали почесні відзнаки

Традиційно у другу суботу вересня професійне свято відзначають представники галузі фізичної культури і спорту.
Тож 10 вересня у Тернополі на базі спортивного комплексу «Текстильник» відбулися урочисті заходи. Міський голова Сергій Надал привітав та відзначив подяками й цінними подарунками тернопільських спортсменів, викладачів, волонтерів та ветеранів галузі спорту.
В числі нагороджених  до Дня фізичної культури і спорту України - троє викладачів факультету фізичного виховання ТНПУ:

Огнистий
- д
екан факультету Андрій Володимирович Огнистий,

Петро Миколайович Петрица
- завідувач кафедри фізичного виховання та реабілітації Петро Миколайович Петрица,

Ладика
- завідувач кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Петро Ігорович Ладика.

А  12 вересня відзнаки отримали ще четверо доцентів факультете фізичного виховання ТНПУ - фахівців сфері фізичного виховання та спорту. Ректор університету проф.Богдан Буяк разом з начальником Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України — Олександром Володимировичем Бірюковим урочисто вручили відзнаки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України.

«Почесною грамотою» нагороджені:

Наумчук
- Володимир Іванович Наумчук - доцент, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка;

Барладин
- Ольга Романівна Барладин - доцент, кандидат медичних наук, завідувач кафедри фізичної реабілітації і безпеки життєдіяльності ТНПУ ім.В.Гнатюка;

Катерина Миколаївна Огниста
- Катерина Миколаївна Огниста - доцент кафедри фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

«Подякою» відзначений:

Шандригось
- Віктор Іванович Шандригось - заступник декана, доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, майстер спорту України.

Академічна спільнота ТНПУ високо оцінює роботу факультету фізичного виховання, щиро нагородженик та бажає нових успіхів та перемог!

Пресслужба ТНПУ