Студенти ТНПУ відвідали телевізійну студію «Файне місто» (ФОТО)

Студенти ТНПУ відвідали

телевізійну студію «Файне місто»

У середу, 14 вересня, студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка спеціальності «Журналістика» групи Ж-21 разом із  кандидаткою наук із соціальних комунікацій, викладачкою кафедри журналістики Драган-Іванець Наталією Василівною відвідали телевізійну студію «Файне місто».

Студентів зустріла офіс-менеджерка, фотографиня та організаторка рекламних зйомок Гнатюк Соломія та Володимир Зелінський звукооператора медіакомпанії. Майбутнім журналістам було продемонстровано, як працює техніка, процеси, які відбувається за кадром, а саме переміщення камери, коригування світла: «Щоб ефір не виглядав одноманітно, ми змінюємо ракурс, то ближнім планом ведучого, то гостя, змінюється фонове зображення, тобто постійно йде рух. Кожних 10-15 секунд перемикається камери, аби ефір не був нудним».

Соломія Гнатюк розповідає студентам особливості роботи студії

Соломія Гнатюк розповіла студентам про особливості роботи студії: «Під час ефіру немає сторонніх людей, зазвичай це лише ведуча та гість, тому це нагадує бесіду, але все знімається». Офіс-менеджерка проінформувала, що перед ефіром гостю все пояснюється, яка камера його, яка камера ведучого, коли потрібно дивитись на ведучого, а коли ні.

Майбутні журналісти заглянули до кабінету звукозапису. Звукооператор Володимир розповідав, як правильно редагувати звук та слідкувати за процесом ефіру, щоб не виникали проблеми під час новин.

Звукооператор Володимир Зелінський  демонструє, як працює техніка.
Звукооператор Володимир Зелінський  демонструє,як працює техніка

Студенти спробували себе у ролі ведучих

Студенти ТНПУ у телестудії «Файне місто»

Своїм відгуком про екскурсію на телекомпанію «Файне місто» поділилась студентка групи Ж-21 Вікторія Кузьма: «Екскурсія на телекомпанію «Файне місто TV» справила на мене неймовірне враження. Адже я не лише дізналася більше про інформації про діяльність телестудії, процес зйомки прямого ефіру, корекцію світла та налаштування звуку, але й мала змогу спробувати себе у ролі телеведучої».

Студенти групи Ж-21

Владислав Каленіков