«Мистецтво бути перекладачем»:  зустріч з доцентом ТНПУ, поетесою,  есеїстом та перекладачем Наталією Пасічник (ФОТО)

«Мистецтво бути перекладачем»:
зустріч з доцентом ТНПУ, поетесою,
 есеїстом та перекладачем
Наталією Пасічник

«Мистецтво бути перекладачем» - під такою назвою 28 вересня у відділі літератури іноземними мовами відбулась зустріч з доцентом кафедри теорії і практики перекладу, поетесою, есеїстом та перекладачем Наталією Пасічник.

Про тонкощі письменництва та труднощі перекладу завітали послухати студенти Тернопільського кооперативного фахового коледжу. Зустріч була приурочена Міжнародному дню перекладача, який щорічно відзначають 30 вересня. Наталія Пасічник також розповіла про особливості вивчення перекладу в ТНПУ імені Володимира Гнатюка, приділила увагу художньому перекладу як одному з чільних напрямків навчання.

Початок імпрези

Обговорення проблем мистецтва перекладу

Студенти слухають про особливості художнього перекладу

Книги Наталії Пасічник

Під час дискусії

На питання, чи кожен може стати перекладачем, Наталія Іванівна відповіла, що кожен, лише потрібно повністю проникнути в цю цікаву роботу. Коли її запитали, з яких книжок найкраще починати знайомство з Наталією Пасічник, вона сказала, що «Стрічка контролю» і «Артиклі» будуть хорошим початком. На завершення автор зачитала декілька віршів зі своїх збірок.

Юлія Чуйко, відділ літератури іноземними мовами ТОУНБ, Наталія Пасічник, доцент кафедри теорії і практики перекладу