ЗМІ про нас. Під гаслом #BeActive у ТНПУ майбутні педагоги Тернопільщини знайомилися з бадмінтоном

ЗМІ про нас

Під гаслом #BeActive у ТНПУ
майбутні педагоги Тернопільщини
знайомилися з бадмінтоном

Спортивний івент проведений за ініціативи регіонального олімпійського осередку, громадської організації «Молодь. Наука. Спорт. Здоровий рух України» та факультету фізичного виховання ТНПУ.

З нагоди Європейського тижня спорту, на базі Тернопільського педуніверситету ім. Володимира Гнатюка під гаслом #BeActive відбувся благодійний захід з елементами бадмінтону для учнів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю.

Мета заходу полягає в ознайомленні з основами гри у бадмінтон, підвищенні рухової активності серед школярів, покращенні їхнього загального фізичного стану та виховання свідомих українців.

Тож після того як доцент кафедри фізичного виховання та реабілітації Катерина Огниста провела для учасників розминку, всі залюбки почали знайомитися з основами гри у бадмінтон.

Наприкінці програми усі учасники отримали пам'ятні подарунки від організаторів заходу.

noc-ukr.org