Захід у ТНПУ «Гра на уроці польської мови в середній школі» (ФОТО)

Захід у ТНПУ

«Гра на уроці польської мови в середній школі»

На факультеті філології і журналістики триває тиждень кафедри загального мовознавства і слов’янських мов.

6 жовтня відбувся захід, організований викладачем кафедри Войновою Мариною Вікторівною та студентами першого курсу групи СОПМУ-13 полонійного відділення. Студенти представляли фрагменти уроку, де темою була «Гра на уроці польської мови в середній школі».

Продемонстровані фрагменти містили вправи в ігровій формі, спрямовані на розкриття творчого та інтелектуального потенціалу учнів, а також на повторення вивченого та засвоєння нового навчального матеріалу.

Викладач кафедри загального мовознавства і слов'янських мов та куратор групи СОПМУ-13 Войнова Марина Вікторівна

Фрагмент гри на уроці польської мови у школі з використанням роздаткового матеріалу

Студентка групи СОПМУ-13 проводить фрагмент уроку

Студенти групи СОПМУ-13

За словами куратора групи Марини Вікторівни, гру слід вважати важливим, хоч і недооціненим елементом заняття в процесі вивчення іноземної мови, адже саме гра допомагає учням відкритися та продемонструвати свої таланти.

Першокурсники показали себе талановитими, сміливими, креативними та відкритими для нових ідей студентами, яких ми радо вітаємо на факультеті філології та журналістики.

Ст.лаборант кафедри

загального мовознавства і слов`янських мов –

Марковська Мар’яна