В рамках Тижня кафедри  загального мовознавства і слов'янських мов  у ТНПУ відбувся «Лінгвістичний КВК» (ФОТО)

В рамках Тижня кафедри

загального мовознавства і слов'янських мов

у ТНПУ відбувся «Лінгвістичний КВК»

6 жовтня 2022 року на факультеті філології і журналістики в рамках Тижня кафедри загального мовознавства і слов'янських мов відбувся традиційний щорічний «Лінгвістичний КВК» під керівництвом доц. Ірини Михайлівни Бабій. Раді, що мали можливість взяти участь у такому цікавому заході, який проводиться вже багато років!

У змаганні брали участь команди студентів другого курсу: «Уніфікси» СОУМ-21, «Бавовнянки» СОУМА-22, «Польські інтерфікси» СОПМУ-23 кожна з яких була надзвичайно активною та креативною.

На заході були присутні декан факультету, проф. Вільчинська Тетяна Пилипівна та доц. Заоборна Марія Степанівна.

У складі журі були доц. Свистун Ніна Олександрівна, доц. Скуратко Тетяна Миколаївна, доц. Заваринська Ірина Федорівна, а також студенти Долінська Лілія та Назарій Голуб.

Студентам були запропоновані завдання:

1) візитівка команди;

2) запитання команда - команді;

3) розшифрування науковця;

4) афоризми про мову;

5) домашнє завдання на тему: "Студентське сьогодення".

У такий нелегкий для країни час, як ніколи важливо плекати, розвивати та любити українську мову. Адже мова - ДНК нації.

На завершення заходу всі присутні заспівали патріотичну пісню "Ой у лузі червона калина...", бо як би там не було, але Україна - нескорена держава! Перемога близько! І після неї по всіх теренах нашої держави лунатиме ще гучніше, Слава Україні! Героям слава!

Учасники та вболівальники

Спільне фото учасників