Професор ТНПУ  отримав шестимісячну стипендію від Католицької Служби Академічної Підтримки Іноземців (ФОТО)
Професор ТНПУ отримав

шестимісячну стипендію

від Католицької Служби

Академічної Підтримки Іноземців

З 01.07.2022 по 31.12.2022 рік професор кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови Дребет Віктор Васильович отримав шестимісячну стипендію від Католицької Служби Академічної Підтримки Іноземців (КААД) з метою проведення своєї науково-дослідницької діяльності в Інституті німецької філології  університету імені Георга Аугуста у місті Геттінген (Німеччина).

Його дослідження пов’язані з тематикою науково-дослідницької лабораторії «Життєвий цикл слова у семантичному, стилістичному та морфологічному вимірах його форматування у сучасній німецькій мові: лінгвосинергетичні студії прогнозування», яка діє при кафедрі німецької філології та методики навчання німецької мови факультету іноземних мов ТНПУ. Зокрема, наукові пошуки стипендіата знаходяться у площині лінгвосинергетично скерованого вивчення та прогнозування лексикалізації складних іменників-новотворів у сучасній німецькій мові.

Біля стін університету
Бібліотека в університеті імені Георга Аугуста у  Геттінгені.j
- Біля стін університету
- Бібліотека в університеті імені Георга Аугуста у  Геттінгені

Професор В. В. Дребет вже багато років підтримує співпрацю з Інститутом німецької філології Геттінгенського університету імені Георга Аугуста в особі професора Альберта Буша. Такі міжнародні зв’язки є цінними, оскільки у рамках співпраці із зарубіжними навчальними закладами вони належать до одного з пріоритетних завдань цієї науково-дослідницької лабораторії.

Робота в університетській бібліотеці

Команда кафедри зичить професору В.В. Дребету успішного наукового стажування в одному з найпрестижніших університетів Німеччини, з якого, за деякими даними, походить найбільша кількість німецьких лауреатів Нобелівської премії і нових здобутків і успіхів у дослідницькій діяльності.

Завідувач кафедри,
доц. Яцюк І.Я.