Зустріч з Василиною Горячою на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Зустріч з Василиною Горячою

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

На факультеті філології і журналістики триває тиждень кафедри загального мовознавства і слов’янських мов. У вівторок, 4 жовтня, на факультеті відбувся авторський захід Горячої Василини Василівни – освітньо-культурна програма «Зустріч на сходах».

Василина Василівна – колишня студентка факультету філології і журналістики, зараз вона є стейкхолдером польської освітньої програми та сама викладає польську мову в одній зі шкіл міста Тернополя.

Програма заходу Зустріч на сходах
Програма заходу "Зустріч на сходах"

В рамках святкування року Корнеля Філіповича пані Василина провела творчий захід, на якому студенти-полоністи мали можливість ближче познайомитися із біографією та творчістю письменника.

Стейкхолдер польської освітньої програми Василина Гаряча та декан факультету філології і журналістики Вільчинська Т.П.

Викладачі та студенти факультету філології і журналістики

Горяча В.В. - авторка освітньо-культурної програми Зустріч на сходах
Горяча В.В. - авторка освітньо-культурної програми "Зустріч на сходах"

Ст. лаборант кафедри