Робочий візит науковців ТНПУ в рамках проєкту «DigIn.Net 2» (ФОТО)

Робочий візит науковців ТНПУ
в рамках проєкту «DigIn.Net 2»

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка є учасником німецько-українського проєкту«DigIn.Net 2: Deutsch-Ukrainisches Netzwerk Digitaler Innovationen-2».

В рамках реалізації проєкту DigIn.Net 2 Галина Генсерук (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Едуард Сіменс, Оксана Василенко (Університет прикладних наук Анхальта), Катерина Шулакова (Державний університет інновацій та телекомунікаційних технологій), Олександр Вудвуд (Державний університет «Одеська політехніка») брали участь у робочих засіданнях в Університеті прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина).

Робоча зустріч

Під час робочої зустрічі команда DigIn.Net 2 за підтримки університету прикладних наук Анхальта (Hochshule Anhalt, HSA) на базі DUDIZ (німецько-український центр цифрових інновацій) працювала над удосконаленням програми стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Обговорення програми

Надійне партнерство

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання
Галина Генсерук