ЗМІ про нас   Футбольна команда ТНПУ націлилася  на фінальну частину    Чемпіонату Європи  в Албанії ЗМІ про нас

Футбольна команда ТНПУ націлилася

на фінальну частину

Чемпіонату Європи  в Албанії

18-20 жовтня стартує XXI-й чемпіонат України з футболу серед закладів вищої освіти сезону-2022/23. Братиме участь в ньому і футбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету.

Тернопільську команду включеного до групи Б, де в суперниках будуть колективи Чернівецького національного університету (ЧНУ), Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК) та Національного університету Львівська політехніка («Політехніка»).

У першому турі наші земляки мірятимуться силами на виїзді з чернівецькими студентами, в другому – прийматимуть команду ЛДУФК, а в третьому – теж на власному полі гратимуть з Львівською «Політехнікою».

Студентський чемпіон України представлятиме нашу державу на чемпіонаті Європи, який відбудеться в червні-липні 2023 року в Тирані (Албанія).

Нагадаємо, команда Тернопільського педагогічного університету є найтитулованішим студентським колективом України. Наші земляки на студентських чемпіонатах Європи вибороли три комплекти нагороди – золото в 2009 році, срібло – в 2019-му та бронзу в 2010-му.

ffternopil