ЗМІ про нас.  Студенти ТНПУ зустрілися з Іриною Фаріон
ЗМІ про нас

Студенти ТНПУ зустрілися з Іриною Фаріон

Днями Тернопiль вiдвiдала українська мовознавиця, педагог, науковець, полiтик, громадська дiячка Iрина Фарiон.

Вона провела зустрiчi з студентами Захiдно-українського нацiонального унiверситету та Тернопiльського нацiонального педагогiчного унiверситету iм. Володимира Гнатюка.

– Основний посил, який я намагалася донести, – це неперервнiсть i наступнiсть поколiнь. Ми говорили про Українську Повстанську Армiю в контекстi потуги Збройних Сил України. Говорили про це в тi митi, коли вся Україна була пiд найжахливiшим i диким бомбуванням. Про що це свiдчить? Це свiдчить про те що українцiв скорити неможливо. Українцiв залякати неможливо, – каже Iрина Фарiон.– I особливе таїнство цiєї розмови для мене полягає в тому, що я говорила з дуже молодими i красивими людьми. Саме вони  – крила нашої країни. Нiхто i нiщо їх нiколи не налякає. Саме цi молодi люди усвiдомлюють: iсторiя це те, що завжди, вона живить, творить а ми перемагаємо.

Голова Тернопiльської обласної ради Михайло Головко вручив мовознавцi почесну вiдзнаку iменi Ярослава Стецька.

– Найвищу нагороду Тернопiльської обласної ради, Вiдзнаку нашого земляка Ярослава Стецька, який зачитував Акт вiдновлення незалежностi України у 1941 роцi у Львовi, вручив сьогоднi мовознавицi, науковцю, педагогу, громадськiй дiячцi Iринi Фарiон за стiйку громадську позицiю, патрiотизм i невтомну працю в напрямку розвитку нашої Держави,– каже Михайло Головко. – Сильна жiнка, яка несе в собi усю велич нацiональної iдеї, сьогоднi вкотре запалювала молодi серця. Спостерiгав, з яким захопленням i спрагою слухала її молодь.  “Спочатку нас за руку ведуть батьки, потiм – вчителi, а далi – iдеї”. Цей вислiв прозвучав сьогоднi з уст нашої поважної гостi. Слухаючи панi Iрину, переповнювала вдячнiсть, що саме вона є тим великим вчителем, який сьогоднi живить iдеєю серця багатьох українцiв. Безсумнiвно – перемога за нами.