Студентки психолого-педагогічного відділення провели ресурсне онлайн-заняття для студентів «Плекаємо стійкість»
Студентки психолого-педагогічного відділення

провели ресурсне онлайн-заняття

для студентів «Плекаємо стійкість»

14 жовтня студентки психолого-педагогічного відділення в рамках профілактичної практики на базі психологічної служби провели онлайн-заняття, присвячене тижню турботи про психічне здоров'я у ТНПУ.

"На наш захід ми підготували цікаву та корисну інформацію, практикували ефективні вправи для дихання, розслаблення та обговорили важливі складові психічної стійкості" - ділиться враженням студентка Ольга Коваль (гр. П-31).

Майбутні психологи також презентували результати добровільного опитування на тему психічного здоров'я.

Разом з учасниками дійшли висновку, що турбота про себе є основою психологічного благополуччя.

ресурсне онлайн-заняття для студентів «Плекаємо стійкість»

Психологічна служба