Наукові інновації ТНПУ (ФОТО)
Наукові інновації ТНПУ

11 жовтня 2022 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулась зустріч з представниками НАН України, зокрема: академіком, директором Інституту проблем машинобудування НАНУ проф. А. В. Русановим, керівництвом Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» на чолі з членом-кореспондентом НАНУ проф. О. С. Бештою.

На зустрічі обговорювалися питання співробітництва в контексті створеного при ТНПУ ім. В. Гнатюка наукового парку «Інноваційні енергоощадні технології» та участі в спільному науково-технічному проєкті «Горизонт – 2020» із залученням європейських університетів Німеччини, Польщі, Іспанії, Хорватії та Нідерландів.

C:\Users\МТ214\Desktop\3D1A1643.jpg

Обговорення робочих питань

Під час візиту були підписані договори про співпрацю між ТНПУ ,  НТУ «Дніпровська політехніка» та
Інститутом проблем машинобудування.

C:\Users\МТ214\Desktop\3D1A1671.jpg

Підписання договору про співпрацю з НТУ «Дніпровська політехніка»

Крім цього, на базі ТНПУ ім.В.Гнатюка було створено відділення Інженерної академії України на чолі з академіком, д.т.н, проф. В. С. Федорейком, основу якого склали члени-кореспонденти Інженерної академії України: к.т.н., д.пед.н, проф. Р. М. Горбатюк, к.т.н. І. С. Іскерський, О. С. Каліщук.

C:\Users\МТ214\Desktop\3D1A1677.jpg

Учасники зустрічі

Завершальним етапом зустрічі були відвідини науково-дослідного полігону центру «Енергоефективні технології» (м. Хоростків).

Науково-дослідницький полігон центру «Енергоефективні технології»

Завідувач кафедри
машинознавства