Студенти-практиканти з ТНПУ долучились до святкування новоствореного Ліцею «Генезис» (ФОТО)

Студенти-практиканти з ТНПУ

долучилисьдо святкування

новоствореного Ліцею «Генезис»

22 жовтня 2022 року відбулась посвята в ліцеїсти вихованців академічного ліцею «Генезис», де мали можливість бути присутніми студенти-практиканти групи ММ-41 факультету мистецтв (керівники практики: Ороновська Лариса Дмитрівна, Нестайко Ірина Миколаївна).

В рамках святкування відбулись: урочиста присяга ліцеїстів, допрем'єрне виконання фрагменту гімну ліцею "Генезис", який виконали студенти Черевик Мар’яна, Бронецька Соломія, Левицький Юрій та вчитель музичного мистецтва Атаманчук Елеонора Михайлівна.

Презентація гімну

Студенти-практиканти та вчителі музичного мистецтва ліцею

Також прозвучало вітальне слово директорки Галини Богданівни Буяк, наукові цікавинки, затишні та неформальні години спілкування у класах, бесіди про здоров' я, фотосесії на згадку про пам'ятний день.

Вітальне слово директорки ліцею Буяк Галини Богданівни

А також проводився солодкий ярмарок, вилучені кошти з якого будуть передані на потреби ЗСУ!

Солодкий ярмарок

Крім цього, практиканти факультету мистецтв виконали декілька музично-патріотичних композицій для підняття духу після тривожного початку дня.

Виконання музично-патріотичних пісень

Дякуємо Богу та нашим захисникам за можливість всім учням, вчителям та студентам провести це свято, яке надовго буде в пам’яті ліцею «Генезис».

Студентка-практикантка
Черевик Мар’яна