Крайовий форум ТНПУ. Як зробити навчання привабливим? (ФОТО)

Крайовий форум ТНПУ

Як зробити навчання привабливим?

З цікавою і змістовною доповіддю на освітньому Форумі 23 жовтня 2022 року виступила докторка педагогічних наук, професорка кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Лупак Н. М. Проілюстровані зразки  організації освітнього простору (навчальних приміщень), оригінальні техніки і прийоми роботи з навчальними текстами актуалізували проблему формування критичного і дивергентного мислення здобувачів освіти, яка розглядається у площині міждисциплінарного дискурсу. На конкретних прикладах було  продемонстровано шляхи трансформації навчальної інформації через настанови: виокремити головне, вилучити несуттєве, поділити на частини, переставити місцями, перекодувати в іншу знакову систему, порівняти з іншими текстами, перемістити в інший контекст, динамізувати тощо. Такі важливі навички (hard skills&soft skills) оволодівають студенти на заняттях з курсу «Освітні технології», який успішно впроваджує Н. М. Лупак у ТНПУ ім. В. Гнатюка у контексті професійного розвитку.

Лупак Н.М. презентує оригінальні способи роботи з навчальними текстами

Змістовність запропонованого матеріалу була підсилена демонстрацією світлин Д. Козацького «Азовсталь. Світло переможе».

Світлина Д. Козацького «Азовсталь. Світло переможе»

Завідувач кафедри педагогіки і методики
початкової та дошкільної освіти
О. І. Янкович