Студенти фізико-математичного факультету ТНПУ - учасники конференції «Файне ІТ – 2022» (ФОТО)
Студенти

фізико-математичного факультету ТНПУ -

учасники  конференції «Файне ІТ – 2022»

Студенти 2 та 3 курсів фізико-математичного факультету брали участь у щорічній конференції «Файне ІТ – 2022», організованій в Українському Народному Домі «Перемога» Тернопільським ІТ Кластером для ІТ-початківців  і тих, кому цікаво вивчати ІТ-середовище Тернополя. Учасники мали можливість ознайомитися з новинками нашого краю в галузі ІТ та з цікавими розробками, що презентували спікери.

До організації та проведення заходу в якості волонтерів долучились студенти групи СОІМ – 23: Михайлишин Марія, Мартиновська Тетяна, Коломоєць Назарій, особливою активністю відзначились студенти груп СОІМ – 23 і СОІМ – 33: Суровець Юлія, Хомчук Денис, Кусень Тарас, Грабова Анастасія, Іванців Дмитро, Петрів Михайло, Хомут Тарас.

Успішний досвід

Координатори проєкту висловлюють щиру подяку студентам та керівникам груп (Скасків Г. М. та Лещук С. О.) за допомогу в підготовці конференції, реєструванні всіх учасників, партнерів і спікерів, координуванні всього процесу.

Дякуємо Тернопільському ІТ Кластеру та спікерам за чудову нагоду ознайомитись з ринком праці в сфері ІТ та можливістю подальшої  реалізації в цифровому просторі.

Файна подія у Файному

Куратор групи СОІМ – 23