Cтуденти-конкурсанти ТНПУ вкотре – найкращі! (ФОТО)

Cтуденти-конкурсанти ТНПУ вкотре – найкращі!

25 жовтня на вченій раді університету відбулося нагородження студентки факультету філології і журналістики Нестерчук Катерини, яка посіла І місце на Всеукраїнському шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проектів імені Віталія Кейса. Уже втретє цей конкурс проводився під егідою Міністерства освіти і науки України на базі Запорізького національного університету, при якому діє Український міжуніверситетський навчально-науковий шекспірівський центр, очолюваний доктором філологічних наук, професором Торкут Наталією Миколаївною.

Голова журі Торкут Наталія Миколаївна

Наш університет, який уже кілька років поспіль активно співпрацює з Українським шекспірівським центром, був гідно представлений на цьому престижному конкурсі.

Особливістю конкурсу є те, що він один з небагатьох, який проводить не профільна кафедра, а названа вище наукова структура, що сприяє популяризації Шекспіра серед широкого загалу студентської молоді, дає можливість долучатися не тільки філологам, а й студентам інших спеціальностей, які використовують свої фахові компетенції та знання з нефілологічних сфер для глибшого розуміння Шекспірових творів. Тож наша конкурсантка змагалася зі студентами, магістрантами, аспірантами і здобувачами наукового ступеня PhD.

Презентація проєкту на публічному захисті

Катерина Нестерчук запропонувала дослідницький проєкт на тему «Прийом non-finito у трагедії «Гамлет, принц данський» Вільяма Шекспіра», виконаний під керівництвом доктора філологічних наук, професора Лановик Мар’яни Богданівни. Ця наукова робота, що своєю актуальністю і новизною привернула увагу поважнихчленів журі, була справедливо оцінена не тільки відомими в Україні професорами (Торкут Н.М., Пронкевич О.В., Бандровська О.Т., Стріха М.В., Павленко І.Я., Жлуктенко К.М.), а й дійсним професором Оттавського університету (Канада), членом Асоціації шекспірознавців Америки (Shakespeare Association of America) та Міжнародної шекспірівської асоціації (International Shacespeare Association) Макарик І.Р., викладачем Софійського університету імені Климента Охрицького, членом Європейської асоціації шекспірознавців (European Shakespeare Research Association) Лазаренко Д.М. та іншими.

Катерина Нестерчук зі своїм науковим керівником проф. Мар’яною Лановик

Студент групи УФ-42