Відбулося жовтневе засідання вченої ради ТНПУ (ФОТО)

Відбулося жовтневе засідання

вченої ради ТНПУ

Вчора, 25 жовтня 2022 року, відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, яке вже традиційно провели у освітньому хабі закладу. Головував на засіданні ректор університету, доктор філософських наук, член-кореспондент НАПН України, професор Богдан Буяк.

Розпочалося засідання із обговорення актуальних питань, пов’язаних із життєдіяльністю університету в умовах воєнного стану. Далі засідання продовжилось із вручення відзнак науково-педагогічним працівникам університету.

Початок засідання

Згідно регламенту, першим питанням порядку денного було розглянуто повідомлення «Про результати вступної кампанії 2022 року і завдання щодо організації та забезпечення набору вступників до ТНПУ на 2023–2024 н. р.». Із доповіддю на цю тему виступив відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ ім. В. Гнатюка Юрій Древніцький. Він ознайомив присутніх із основними результатами цьогорічної вступної кампанії, рейтингами спеціальностей та найпопулярнішими освітніми програмами ТНПУ ім. В. Гнатюка.

виступ Ю.Древніцького
Виступ Ю.Древніцького

Заслухавши та обговоривши доповідь відповідального секретаря приймальної комісії, вчена рада констатувала, що організація та проведення вступної кампанії 2022 року відбулося відповідно до вимог чинного законодавства та нормативних документів щодо прийому на навчання у заклади вищої освіти.

Після завершення обговорення питання ректор Богдан Буяк зауважив, що цьогорічна вступна кампанія відбувалася в неймовірно складних умовах, але колектив із честю впорався з викликами, тож до ТНПУ ім. В. Гнатюка вступили найкраще мотивовані абітурієнти.

Упродовж засідання також було затверджено утворення разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 013 Початкова освіта, призначено рецензентів та опонентів. Крім того, вченою радою було рекомендовано до друку наукові праці викладачів університету. З усіх питань розглянутих на засіданні вченої ради було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Учасники засідання

Насамкінець засідання ректор зауважив, що робочий та навчальний процес безперервно триває, адже колектив університету працює заради наших студентів та усієї держави!

Більше світлин дивіться в альбомі

Служба ученого секретаря