Студентки ТНПУ спеціальності «Психологія» провели тренінг для старшокласників «Я – лідер» (ФОТО)

Студентки ТНПУ спеціальності «Психологія»

провели тренінг для старшокласників

«Я – лідер»

У рамках співпраці між Тернопільською ЗОШ №4 та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка викладачі та студенти кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології взяли участь у відкритті шкільного наукового товариства «Перспектива», яке відбулося 28.10.2022 року.

Зокрема, за запрошенням заступника директора з виховної роботи ЗОШ №4 Миколи Федоруца студентки 4 курсу спеціальності «Психологія» Софія Жиганова та Христина Рега під керівництвом викладачів кафедри Зоряни Адамської та Ольги Слободянюк провели соціально-психологічний тренінг для учнів 8-10 класів на тему: «Я – лідер».

Привітання Моє ім'я
Привітання "Моє ім'я"

Активізація

Малюємо портрет лідера

Під час заняття учасники проаналізували сутність поняття «лідер», обговорили та визначили найхарактерніші якості лідера; працюючи в групах, малювали груповий портрет лідера. До того ж на тренінгу учні мали можливість попрацювати над розвитком власних лідерських якостей, вчилися слухати, чути і розуміти одне одного. Заняття було наповнене цікавими психологічними вправами: «Моє ім’я», «Груповий портрет лідера», «Дівчинка, Дракон і Самурай», «Почали!» тощо. Найбільше підліткам сподобалася робота в групах.

Робота в групах

Команда тренерів

Загалом на тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера. Усі охоче ділилися своїми враженнями та емоціями і з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Доцентка кафедри психології

розвитку та консультування