Підсумкова конференція з практики студентів-полоністів ТНПУ

Підсумкова конференція з практики

студентів-полоністів ТНПУ

Сьогодні на факультеті філології і журналістики відбувся захист педагогічної практики студентами четвертого курсу групи ПФ-44  полонійного відділення.

Цьогорічна практика була цікавою, яскравою та минула цілком успішно. Студенти-четвертокурсники отримали можливість відчути себе у ролі вчителів та із задоволенням ділилися враженнями від проведених уроків. Усі вони стали більш досвідченими, навчилися застосовувати отримані в університеті знання практично, покращили свої навички комунікації з дітьми, дізналися багато нового та корисного і зрозуміли, що бути вчителем у наш час – завдання дуже цікаве.

Студентка групи ПФ-44 Процик Вікторія розповідає про заходи, проведені під час практики

Студентка групи ПФ-44  Петровська Софія презентує матеріали практики
Студентка групи ПФ-44  Петровська Софія презентує матеріали практики

Викладач Заваринська Ірина Федорівна дякує студентам за презентацію матеріалів практики

Також полоністи-четвертокурсники подякували викладачам-методистам, зокрема доценту кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Заваринській Ірині Федорівні, за підтримку та поради під час проходження практики.

Старший лаборант кафедри

загального мовознавства і слов’янських мов

Марковська Мар’яна