Початок плідної співпраці між ТНПУ та Центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернопільській області (ФОТО)

Початок плідної співпраці

між ТНПУ та Центром підтримки підприємців

Дія.Бізнес у Тернопільській області

В межах розвитку освітньо-професійної програми «Психологія бізнесу і управління» підписано угоду про співпрацю між Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та ГО «Мрій і дій», яка оперує роботу Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернопільській області. На сьогодні Центр став осередком підтримки підприємців у різних питаннях організації, розширення, інтенсифікації та релокації бізнесу через реалізацію власних освітніх продуктів, надання послуг консалтингу, забезпечення доступу до якісного системного навчання підприємництву та програм підтримки на локальному та регіональному рівнях, доступу до корисної та актуальної інформації для заснування та розвитку власної справи, і таким чином сприяє підвищенню конкурентоздатності українського бізнесу загалом.

Підписання угоди про співпрацю між ТНПУ (Орап М.) та офісом Дія.Бізнес у Тернополі (Качурівська О.).

Студентам – майбутнім психологам бізнесу і управління така співпраця дасть можливість практично ознайомитись із проєктною діяльністю, особливостями консалтингової та консультаційної роботи із бізнесменами, специфікою побудови бізнес-організації та надання психологічної підтримки на різних етапах побудови та розвитку бізнесу. Тому угодою про співпрацю передбачено проведення спільних тренінгових і психологічних занять, реалізацію спільних освітніх ініціатив, забезпечення практики бакалаврів і магістрів спеціальності «Психологія бізнесу і управління».

Першим спільним проектом став психологічний тренінг «Buzy Business Woman», проведений 1 листопада спільно керівницею Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес Оксаною Качурівською та гарантом ОПП «Психологія бізнесу і управління», завідувачем кафедри психології ТНПУ проф. Орап М.О.

відбувся перший спільний захід в межах співпраці - тренінг для жінок підприємиць Тернополя
Відбувся перший спільний захід в межах співпраці - тренінг для жінок-підприємиць Тернополя

У ході тренінгу жінки-підприємиці оволоділи так необхідними бізнесмену навичками тайм-менеджменту, навчились зберігати та поновлювати ресурси, виявили власні мотиви здійснення підприємницької діяльності.

Схвальні та вдячні відгуки учасниць тренінгу засвідчили необхідність психологічної освіти підприємців та окреслили тематику наступних зустрічей.

Завідувач кафедри психології
проф. Орап М.О.