У ТНПУ написали радіодиктант національної єдності-2022 (ФОТО)

У ТНПУ написали радіодиктант

національної єдності-2022

Сьогодні, у День української писемності та мови, вже традиційно університетська спільнота ТНПУ дружньо написала  XXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Однією із локацій став освітній хаб ТНПУ: ректор Богдан Буяк, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Задорожна, декан та заступник факультету філології і журналістики, хіміко-біологічного факультету тощо, викладачі, працівники та студенти - писали натхненно та з розумінням того, що мова - наш скарб, оберіг, зброя.

Пишемо разом!
Пишемо разом, натхненно й святково!

Текст диктанту проникливий і близький кожному

Традиційно в університеті пишуть диктант на особливих аркушах, оздоблених символікою ТНПУ.

З любов'ю до рідного слова

Наші роботи

Більше фото диктанту дивіться в альбомі

Текст "Твій дім" написала українська письменниця, режисерка та членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. А прочитала його для українців народна артистка та Героїня України Ада Роговцева.

Після написання диктанту у фоє головного корусу відбувся танцювальний флешмоб "Мова єднання" ансамблю «Веснянка» (художній  керівник  Людмила Щур).

Виступ танцюристів яскраво доповнив свято

Більше фото флешмобу дивіться в
альбомі

Єднаймося! Переможемо разом!