Студенти ТНПУ провели святковий захід «Українська – це круто»  (ФОТО)

Студенти ТНПУ провели святковий захід

«Українська – це круто»

День української писемності та мови студенти факультету мистецтв разом із асистентом кафедри української мови та методики її навчання Матвеєвою Наталею Романівною святкували у просторій аудиторії головного корпусу. До свята «Українська – це круто» всі підготувалися заздалегідь.

Розминка у вигляді 10-ти запитань про мову, що були поставлені кожній команді, дійсно відчувалася, як пробудження зі сну, і всі впорались з нею на «ура».

розминка
Перший конкурс - розминка

СОММ-21 співають пісню про мову.

Аналізувавши  промови відомих особистостей, студенти мали можливість проявити свої вміння зчитувати емоції та характеризувати вербальні й невербальні засоби спілкування осіб на екрані. Дуель проявила писемну освіченість та грамотність. У своїх власних промовах студенти розкривали дуже важливі теми та навіть починали дискусії.

Студенти аналізують промови відомих людей

Фінальним акордом стали творчі виступи кожної з команд. Студенти читали реп, танцювали і співали українські пісні. Наприкінці свята всі разом заспівали Державний Гімн України.

СМ(АМ)-23 читають реп про правила наголошування слів.
СМ(АМ)-23 читають реп про правила наголошування слів

і на завершення - Гімн України
І на завершення - Гімн України

Дякуємо нашим захисникам за можливість організувати таке свято.

Бялас Інна,
студентка групи ОДР-26