Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ: відбувся молодіжний захід «Відкрий для себе книгу по-новому!» (ФОТО)

Центр професійного розвитку
 та лідерства ТНПУ:
відбувся молодіжний захід
«Відкрий для себе книгу по-новому!»

З нагоди Дня української писемності та мови відбувся молодіжний захід «Відкрий для себе книгу по-новому!», який організував Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ у приміщенні креативного кластера Na пошті.

Зустріч розпочалася із презентації книги «Емоції й цінності в мовній канві оповіді». Із мотиваційним словом виступила ідейна натхненниця написання книги, керівниця Центру Олена Гузар.

Мотиваційне слово О.Гузар

Про свою роботу над літературними текстами розповіли співавтори книги: Катерина Буряк, Андріана Шишак та Ростислав Руденський.

Співавтори (К.Буряк, Р.Руденський, А.Шишак) про написання книги

Теплі слова вітання прозвучали від  декана ФПП ТНПУ Володимира Чайки та заступника декана Оксани Писарчук.

Слова вітання від декана ФПП ТНПУ В.Чайки та йог
Слова вітання від декана ФПП ТНПУ В.Чайки та його заступника О. Писарчук

Музичні паузи дарували присутнім талановиті студенти факультету мистецтв ТНПУ.

Захоплюючий книжково-літературний квіз, авторкою й модератором якого була Катерина Буряк, додав зустрічі емоцій та змагальності. Вітаємо переможців і висловлюємо вдячність командам факультету педагогіки і психології, географічного факультету, фізико-математичного факультету, факультету іноземних мов, хіміко-біологічного факультету, факультету мистецтв, історичного факультету за активність і позитив, молоді міста Тернопіль за неймовірну підтримку.

Команди під час квізу

Щасливі переможці квізу

Далі – більше та продуктивніше і тільки у співпраці!

Більше фото – в альбомі (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.522339009754083&type=3).

Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ