До уваги науковців ТНПУ: конкурс проєктів та  розробок молодих учених

До уваги науковців ТНПУ:

конкурс проєктів

та  розробок молодих учених

Стартує щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Міністерство освіти і науки України оголосило щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, виконання яких розпочнеться з 2023 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету за наступними тематиками:

• безпечна, чиста та ефективна енергетика;

• сучасне машинобудування, інтелектуальний, «зелений» та інтегрований транспорт; розвиток галузі ядерної фізики, радіофізики, астрономії та ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, військової техніки;

• зміна клімату, довкілля, чисте будівництво та раціональне природокористування;

• продовольча безпека, ресурсозберігаюче сільське та лісове господарство, дослідження морських, прибережних та внутрішніх вод, біоекономіка;

• економічні перетворення, демографічні зміни, добробут;

• Україна у мінливому світі: інклюзивне, інноваційне, мисляче суспільство;

• безпекове суспільство: захист свободи, національної безпеки та культурної спадщини України та її громадян;

• охорона здоров’я: нові речовини та матеріали для профілактики та лікування, розвиток біотехнологій та обладнання для якісного медичного обслуговування;

• інформаційні та комунікаційні технології, робототехніка.

Участь у Конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в Університеті. Керівником проєкту повинен бути науково-педагогічний (науковий) працівник, який працює (навчається) в Університеті та на момент подання проєкту на Конкурс відповідає таким вимогам:

• кандидат наук, віком до 35 років включно;

• доктор наук, віком до 40 років включно.

До основного складу виконавців проєкту можуть входити особи, які є молодими вченими відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

За додатковою інформацією звертайтесь у відділ наукової роботи.

Відділ наукової роботи