День польського романтизму на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

День польського романтизму

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

9 листопада на факультеті філології і журналістики відбулося святкування Дня польського романтизму. Захід проводився у рамках року польського романтизму у Польщі. В організації свята брали участь студенти груп СОПМУ-13, СОПМУ-33 та ПФ-44 полонійного відділення.

Разом з викладачем кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Войновою Мариною Вікторівною студенти розповіли про особливості романтизму як стильової течії, яка знайшла відображення у різних сферах мистецтва, зокрема – у літературі та музиці.

Викладач кафедри загального мовознавства і словянських мов Войнова Марина Вікторівна

На основі творчості всесвітньо відомого композитора Фредерика Шопена та знаменитого поета Адама Міцкевича було підготовано яскраві презентації про їхню мистецьку діяльність. Окрім презентацій, під час своїх виступів студенти використали і інші креативно оформлені засоби наочності: буклети, стінгазети, листи.

Студенти групи СОПМУ-33 демонструють презентацію про життя і творчість Ф. Шопена

Учасники заходу - студенти груп СОПМУ-13, СОПМУ-33 та ПФ-44 полонійного відділення

Такі святкування вже стали традиційними для полонійного відділення нашого факультету. Ми хочемо висловити вдячність викладачу польської мови Войновій Марині Вікторівні та студентам-полоністам за їхній творчий захід та активну участь у житті факультету!

Кафедри загального мовознавства і слов’янських мов