Інноваційні підходи до фізичного виховання школярів у дослідженнях науковців ТНПУ

Інноваційні підходи

до фізичного виховання школярів

у дослідженнях науковців ТНПУ

В рамках Всеукраїнської наукової конференції з міжнародною участю «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту учнівської та студентської молоді» (27-28 жовтня 2022 р), приуроченій 65-ти річчю факультету фізичного виховання, були проведені секційні засідання.

У секції «Інноваційні підходи до фізичного виховання школярів» обговорювали проблеми впровадження сучасних технологій у фізичне виховання школи. З доповідями виступили доценти Ангелюк І.О. і Грабик Н.М. та студенти, які представляли наукові проблемні групи кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання (ТОМФВ) (Рихель В., Калугіна О., Кардаш С., Рудик Н.)

Ольга Гулька