Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка – призер чемпіонату України з боротьби сумо серед дорослих і молоді (ФОТО)

Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка –

призер чемпіонату України

з боротьби сумо серед дорослих і молоді

Минулого тижня у місті Ужгород завершився чемпіонат України зі сумо серед дорослих і молоді до 21 та 23 років. За перемогу змагалися понад 400 спортсменів з 14 областей України та міста Київ.

Відзначився на цих змаганнях студент факультету фізичного виховання (спеціальність Середня освіта (Фізична культура) Дмитро Лісняк.

У ваговій категорії до 85 кг Дмитро здобув одразу дві срібні нагороди серед молоді і дорослих спортсменів до 23 років.

Сумо_відкриття змагань
Сумо: відкриття змагань

Поєдинки з боротьби сумо

Дмитро Лісняк (перший зліва) - призер чемпіонату України з боротьби сумо серед дорослих і молоді

Нагороди змагань

Зазначимо, що Дмитро через воєнні дії був змушений покинути рідну домівку на Харківщині. Однак, незважаючи на це, знайшов в собі сили адаптуватися на новому місці та продовжувати тренуватися, ставши студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка.

Дмитро є неодноразовим призером чемпіонатів України серед юнаків з вільної боротьби. Заняття боротьбою допомогли нашому студенту досягнути значних результатів з пляжної боротьби і боротьби сумо, в яких він є неодноразовим переможцем і призером всеукраїнських і міжнародних змагань.

Вітаємо спортсмена з високими результатом та бажаємо міцного здоров'я, миру, нових перемог, успіхів у спорті і навчанні та завжди досягати поставлених цілей!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту