На факультеті мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка видано посібник   Олега Смоляка та Галини Місько  «Провідні хорові колективи Тернопільщини в 1970-1990-х роках»

На факультеті мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка
 видано посібник

Олега Смоляка та Галини Місько

«Провідні хорові колективи Тернопільщини
в 1970-1990-х роках»

У навчальному процесі підготовки студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та освітньо-професійною програмою «Музичне мистецтво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти вагому роль відіграє додаткова навчальна література, особливо та, що стосується вивчення диригентсько-хорових дисциплін.

Викладачі кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва доктор мистецтвознавства, професор Олег Смоляк та художній керівник Молодіжного хору ТНПУ ім. В. Гнатюка Галина Місько видали посібник «Провідні хорові колективи Тернопільщини в 1970-1990-х роках».

Навчальний посібник дає можливість поглибити знання з таких навчальних дисциплін як диригування, хорознавство, музичне краєзнавство. У посібник увійшли відомості про основні хорові колективи Тернопільщини 1970–1990-х років та їхніх художніх керівників – Володимира Вернея, Ігоря Левенця та Богдана Іваноньківа в контексті розвитку українського музичного мистецтва. Видання адресоване викладачам та студентам факультетів мистецтв вищих навчальних музичних закладів.

Тернопільщина втратила великого майстра хорової справи Ігоря Левенця, тому, дуже актуальним є збереження його методики роботи з хором. У посібнику «Провідні хорові колективи Тернопільщини 1970–1990-х роках», зокрема, йдеться про методики роботи відомих диригентів Тернопільщини з хоровими колективами та репертуар, виконуваний ними в 1970–1990-х роках.

Титулка
На обкладинці:
Самодіяльна народна хорова капела «Будівельник» тресту «Тернопільпромбуд» (зверху);
Заслужена самодіяльна капела бандуристів «Кобзар» (знизу)

Щиро вітаємо авторів посібника Олега Степановича Смоляка та Галину Степанівну Місько і бажаємо подальших успіхів!

Доцент кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва