Студенти ТНПУ імені В. Гнатюка  здобули чимало медалей  на чемпіонаті України з боротьби дзюдо  серед спортсменів з вадами слуху (ФОТО)
Студенти ТНПУ імені В. Гнатюка
 здобули чимало медалей
 на чемпіонаті України з боротьби дзюдо
серед спортсменів з вадами слуху

27-28 листопада 2022 р. у с.Баранинці Закарпатської області відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо серед спортсменів з порушенням слуху.

У складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студенти факультету фізичного виховання, учні Тернопільського регіонального центру та ДЮСШ «Інваспорт».

Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг чемпіонкою стала студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Волянюк Софія.

Її колега по команді, першокурсниця Винниченко Галина у ваговій категорії до 78 кг здобула бронзову нагороду змагань.

У надважкій ваговій категорії понад 78 кг, теж першокурсниця факультету фізичного виховання, заслужений майстер спорту України Бала Марія здобула срібну медаль, поступившись своїй основній конкурентці.

Волянюк Софія - чемпіонка України з дзюдо
Бала Марія - срібна призерка чемпіонату України з дзюдо
- Волянюк Софія - чемпіонка України з дзюдо
- Бала Марія - срібна призерка чемпіонату України з дзюдо

Радість перемоги Радість перемоги

Серед чоловіків, срібну нагороду у ваговій категорії до 60 кг виборов другокурсник факультету фізичного виховання, майстер спорту України Костенко Іван.

Його колеги по команді, а саме другокурсник Блоха Віктор у ваговій категорії до 66 кг та студент третього курсу Василик Микола у ваговій категорії до 73 кг, здобули бронзові нагороди чемпіонату. Причому, вони є кандидатами в майстри спорту України, призерами чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби. Блоха Віктор і Василик Микола дебютувавши у новому для себе виді єдиноборств, досягли успіху.

Наші здобувачі освіти за результатами змагань, відібрані у склад збірної команди України і мають шанс виступити на майбутніх міжнародних стартах, дякуючи воїнам ЗСУ!

Студенти ТНПУ у складі збірної команди Тернопільської області Студенти ТНПУ у складі збірної команди Тернопільської області

Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо міцного здоров'я, миру, нових перемог, успіхів у спорті і навчанні та завжди досягати поставлених цілей!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту